Depilacja laserowa – za co pokochały ją kobiety?

Miłośniczek zabiegu depilacji laserowej stale przybywa. Nie jest to szczególnie zaskakujące, jeśli weźmie się pod uwagę znacznie bardziej atrakcyjną cenę tego typu zabiegów (niż jeszcze kilka lat temu) i wyjątkową skuteczność. Obecnie laserowe usuwanie włosów to najbardziej efektywna metoda pozbywania się niechcianego owłosienia. 

Zabieg depilacji laserowej – na czym polega?

Zabieg depilacji laserowej od innych formy usuwania owłosienia odróżnia się przede wszystkim swoją skutecznością. Wynika ona przede wszystkim z zastosowanej metody działania na włosa. Jego się tutaj nie usuwa, ale działa na niego od wewnątrz trwale uszkadzając cebulkę. Laser diodowy kieruje wiązkę promieniowania bezpośrednio do cebulki włosa, trwale je niszcząc i tym samym blokując możliwość ponownego wzrostu włosa. Dlatego też laserowe usuwanie owłosienia jest tak skuteczne. Trzeba jednak pamiętać, że zabieg ten trzeba wykonać w serii, ponieważ światło lasera działania jedynie na włoski w fazie wzrostu, które stanowią około 20-30% całego owłosienia. Z tego powodu depilacja laserowa bikini, nóg, pach musi zostać wykonana w serii 4-6 zabiegów.

Zalety zabiegów depilacji laserowej

W przypadku usuwania owłosienia laser diodowy jest po prostu bezkonkurencyjny i nie ma co do tego najmniejszych wątpliwości. Po zabiegach depilacji laserowej na długie miesiące, a i lata możesz zapomnieć o odrastających włoskach. Oczywiście może się zdarzyć, że po naprawdę długim okresie czasu konieczne będzie powtórzenie zabiegu, natomiast będzie on miał znacznie mniejszy zakres.

Efekty depilacji laserowej utrzymują się naprawdę długo, zapewniając ci komfort i dając pewność siebie. Dzięki nowoczesnym urządzeniom do depilacji laserowej dzisiaj zabieg ten można wykonać niezależnie od koloru skóry, poziomu opalenizny, pory roku. Oczywiście najpopularniejsze jest wykonywanie go wiosną, jeszcze przed sezonem wakacyjnym i wiekszą ekspozycją na słońce, natomiast bez żadnego problemu zabieg można wykonać zimą, jesienią, latem. Wystarczy zastosować się do wskazówek kosmetyczki wykonującej zabieg. Więcej dowiedz się na: https://naturallook.com.pl/depilacja-laserowa/

Depilacja laserowa – gdzie wykonać?

Depilacja laserem diodowym nie jest zupełnie bezbolesna, natomiast dolegliwości mogą zostać naprawdę zminimalizowane. Wszystko dzięki nowoczesnym urządzeniom, odpowiednio dobierającym parametry zabiegu do kondycji skóry. Maszyny są także wyposażone w specjalne panele chłodzące. To wszystko znacznie minimalizuje ryzyko dyskomfortu. Warto więc upewnić się, na jakiej maszynie pracuje dany gabinet, jakie doświadczenie mają pracownicy, jakimi opiniami cieszy się konkretne miejsce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj