Bezinwazyjny lifting UltraSkin II HIFU

Skuteczny i bezinwazyjny lifting, bez konieczności przechodzenia długotrwałej rekonwalescencji – to właśnie UltraSkin II HIFU. Doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących metod odmłodzenia twarzy i ujędrnienia skóry! Nie wiesz na czym polega? Dowiedz się koniecznie! To hit w walce z upływającym czasem! Objaśniamy, jak działa!

Technologia HIFU

Skoncentrowane fale ultradźwiękowe o wysokiej częstotliwości, czyli HIFU (High Intensity Focused Ultrasound), to podstawa działania UltraSkin II. Fale te, dzięki silnemu zogniskowaniu pozwalają działać na wybranych głębokościach (m.in. w warstwie SMAS), bez naruszania ciągłości naskórka. Energia ta pozwala na osiąganie różnych efektów: rozbicie tkanki tłuszczowej, natychmiastowy lifting skóry, przywrócenie jej jędrności i gęstości. Technologia ta jest nieinwazyjna, dlatego bezpośrednio po zabiegu pacjent może zająć się swoimi codziennymi czynnościami. Jest to wielkie osiągnięcie, gdyż UltraSkin II HIFU działa na takiej głębokości, na jakiej pracują chirurdzy plastycy podczas liftingu chirurgicznego. W tym przypadku dając nierzadko efekty porównywalne, ale bez konieczności wykorzystywania do zabiegu skalpela. Zobacz video z zabiegu na: https://www.preibisz.com/zabiegi/ultraskin-ii-hifu/

Dlaczego wybrać UltraSkin II HIFU?

Przede wszystkim jest to bezpieczny, skuteczny i o wiele mniej uciążliwy zabieg niż tradycyjny lifting. Skierowany do tych osób, które boją się bólu i klasycznej operacji, nie kwalifikują się do niej lub po prostu wolą mniej inwazyjne procedury. Już po jednym zabiegu osiągniesz naturalne i długotrwałe efekty (które później będą się pogłębiać wraz z biegiem czasu). UltraSkin II HIFU pobudza organizm do naturalnych procesów regeneracji tkanek. Pozwala na głęboką przebudowę struktur kolagenowych, dzięki czemu widzimy zagęszczenie i zmniejszenie wiotkości skóry. Świetnie sprawdza się przy problematycznych partiach ciała i można go stosować przez cały rok. Wiele pacjentów na całym świecie doceniło już tę technologię z uwagi na jej skuteczność i bezproblemowość. Zabieg jest krótki, trwa od 30 do 60 minut. A odczucia pacjenta uzależnione są od obszaru zabiegowego. Wysoka koncentracja fal sprawia, że Ultraskin II to zabieg znacznie mniej bolesny od konwencjonalnych HIFU. Podczas zabiegu pacjent najczęściej odczuwa ciepło.

Wskazania na UltraSkin II HIFU

Procedura ta wspaniale sprawdzi się zarówno na twarz, jak i na ciało. Pozwala skutecznie zredukować zmarszczki (okolica oczu, czoło, szyja i dekolt), wykonturować twarz (redukcja „podwójnego” podbródka oraz „chomiczków”), zliftingować twarz (uniesienie brwi, podniesienie policzków i powiek). We wskazaniach na ciało doskonale zagęszcza i obkurcza skórę, dzięki temu świetnie działa liftingująco na brzuch, ramiona, pachy oraz kolana. Pozwala również na konturowanie ciała poprzez eliminację miejscowego nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Konsultacja z lekarzem

Pamiętaj, że jeśli zależy Ci na określonych rezultatach, zawsze powinnaś skonsultować się z lekarzem, jaki zabieg będzie najodpowiedniejszy w twoim przypadku. Na podstawie wywiadu dobierze on odpowiednią technologię i ewentualnie wykluczy niektóre terapie z uwagi na stojące na przeszkodzie przeciwwskazania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj