Depilacja laserowa – ile kosztuje cena zabiegu?

Dzięki depilacji laserowej można na stałe usunąć niechciane owłosienie z twarzy oraz z całego ciała. Z jakimi kosztami musimy się wtedy liczyć?

Chociaż koszty depilacji laserowej nie są niskie, to jednak i tak zabiegi te cieszą się dużym zainteresowaniem i są bardzo chętnie wybierane. Laser pozwala na usunięcie owłosienia z nóg, partii bikini, wąsik z twarzy, a także włosków w innych partiach. Zabiegi depilacji laserowej oferowane obecnie w wielu gabinetach na terenie całego kraju – dostępna jest również depilacja laserowa w Lublinie, którą oferują gabinety medycyny estetycznej http://tarkiewicz.pl/uslugi/depilacja-laserowa-lublin/. Z jakimi kosztami musimy się wtedy liczyć?

Depilacja laserowa – co wpływa na jej koszt?

Na cenę zabiegu wpływa szereg czynników, w tym między innymi polityka cenowa gabinetu prowadzącego zabiegi, technologia depilacji laserowej, a także partia, na której zabieg ma być prowadzony. Najmniej zapłacimy za zabieg na małej okolicy, na przykład na jednej partii twarzy jak górna warga, a także w takich obszarach jak pachwiny, brodawki sutkowe, dłonie. Więcej będzie kosztować nas zabieg na średniej okolicy jak pachy, ramiona czy bikini – pachwiny i wzgórek łonowy. Najwyższe ceny cechują zabiegi na dużej okolicy – nogi, pośladki, brzuch, plecy czy bikini głębokie – pachwiny, wzgórek i wargi sromowe.

Przykładowe ceny zabiegów laserowych:

  • depilacja laserowa małej partii – około 100-150 złotych
  • depilacja laserowa średniej partii – około 200-300 złotych
  • depilacja laserowa dużej partii – około 300-600 złotych

Depilacja laserowa – potrzebna seria zabiegów

Dla uzyskania optymalnych efektów, należy wykonać serię zabiegów depilacji laserowej. Ich liczba zależna jest od danego obszaru oraz liczby i gęstości włosków. Najczęściej zaleca się wykonanie od 3 do 5 zabiegów w odstępach od 6 do 12 tygodni. Wiele gabinetów oferujących zabiegi depilacji laserowej oferuje swoim klientom specjalne pakiety, w których za pojedynczy zabieg można zapłacić mniej. Dzięki temu depilacja może kosztować nas nawet o kilkaset złotych mniej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj