Srebro koloidalne do picia – sprawdź, jakie kryje w sobie właściwości!

Coraz częściej słyszymy o niezwykle pozytywnym i wartościowym wpływie pierwiastków na nasze zdrowie. Nie jest to tylko krzem, jod czy bor, ale również srebro koloidalne do picia. Ta właśnie wersja pozwala naszemu organizmowi wchłonąć tę substancję w odpowiedniej formie i stężeniu. Ale za co właśnie odpowiada? Sprawdźmy!

Srebro koloidalne, czyli jakie?

Zanim powiemy sobie o właściwościach tego cennego pierwiastka, warto przyjrzeć się postaci, w jakiej powinien być stosowany. Otóż badacze i farmaceuci chcąc stworzyć bezpieczny i najlepiej wchłanialny dla organizmu produkt, zwracają uwagę na postać oraz rodzaj cząsteczek danego składnika. Okazuje się, że srebro koloidalne do picia nie powinno być w postaci jonów, a właśnie jako płaskie nanocząsteczki. Dzięki temu srebro jest bezpieczne dla organizmu – wtedy nie jesteśmy zagrożeni tzw. srebrzycą, ani wprowadzaniem do narządów m.in. chemicznych zanieczyszczeń.

Srebro koloidalne do picia - sprawdź, jakie kryje w sobie właściwości!Co przemawia ze srebrem koloidalnym do picia?

Już w XIX i pierwszych dekadach XX wieku stwierdzono, że za srebrem idzie szereg korzyści mogących pozytywnie wpłynąć na nasz organizm. Otóż za pierwszą zaletę tego pierwiastka uznaje się działanie antybakteryjne, przeciwgrzybiczne oraz odkażające. Co więcej, właściwości te możemy wykorzystać nie tylko podczas schorzeń skóry, takich jak trądzik, stany zapalne, egzema czy łuszczyca. Nie tylko w dermatologii srebro uważane jest za produkt leczniczy. Jest ono również składnikiem preparatów na dolegliwości wzroku, w tym na zapalenia spojówek. Bezpieczna wersja suplementu w postaci do picia pozwala również podnieść odporność zwalczając stany zapalne wynikające z grypy, anginy czy innych zakażeń bakteryjnych. Producenci zalecają suplementację roztworem srebra koloidalnego w określonych proporcjach, dlatego warto mieć te wskazówki na uwadze.

Czy srebro koloidalne i cena to finalnie korzystne połączenie?

Jak zauważyliśmy, srebro koloidalne może wpływać na szereg ważnych elementów w naszym organizmie. Wykazując silne właściwości przeciwbakteryjne oraz walcząc z drobnoustrojami, w odpowiedniej formie może być przyjmowane zarówno do wewnątrz, jak i na zewnątrz. Co więcej – okazuje się, że szkodliwe bakterie nie są w stanie uodpornić się na cząsteczki srebra koloidalnego (w przeciwieństwie do antybiotyków!), co jest dodatkowym silnym argumentem na jego korzyść. Zwróćmy również uwagę na to, że srebro koloidalne i cena to zdecydowanie dobre połączenie. Nie jest ona wysoka, a za tak szerokie spektrum działania potrzebnemu naszemu organizmowi – wręcz przystępna i akceptowalna przez każdego zainteresowanego. Postaw na składniki występujące w naturze!

Zajrzyj do Ausi.eu i wybierz sprawdzone i skuteczne srebro koloidalne do picia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj