Pielęgnacja skóry nie tylko od święta

Dzień Kobiet to doskonały moment, aby przypomnieć wszystkim kobietom, że są najważniejsze. Wiele z nich zapomina o tym oddając się codziennym obowiązkom. Praca, rodzina, dom – nadmiar zadań sprawia, że część z nich zaniedbuje siebie, tłumacząc to brakiem wolnego czasu. Czas z tym skończyć! Jak przygotować swoją skórę do nadejścia wiosny? Podpowiada Olga Kamińska, kosmetolog.

Stan skóry po zimie

Już tylko kilkanaście dni dzieli nas od przywitania kalendarzowej wiosny, dlatego to ostatni dzwonek, aby rozpocząć przygotowania skóry do nadchodzących ciepłych i słonecznych miesięcy. Zima i mróz potrafią mocno odbić się na kondycji cery, dlatego w tym czasie wymaga ona specjalnej pielęgnacji, która pomoże zregenerować szkody wyrządzone przez niskie temperatury. – Sucha, zmęczona skóra o ziemistym kolorycie to często powtarzający się problem po zimie u wielu pań. Dodatkowo, wpływ na taki stan cery mogą mieć inne czynniki, takie jak zła dieta, palenie tytoniu czy zbyt krótki sen – zauważa Olga Kamińska, kosmetolog, Training Manager Biologique Recherche.

Wiosenna pielęgnacja

Istnieją jednak sposoby, aby przywrócić swojej skórze zdrowy wygląd. Warto sięgnąć po odpowiednio dobrane kosmetyki, które będą stymulować ją do regeneracji i dostarczać niezbędne składniki odżywcze. Powinny one łączyć w sobie wiele zastosowań, takich jak rewitalizacja, nawilżenie i wzmocnienie. Znakomitymi efektami zachwycają kosmetyki o właściwościach drenujących. Dzięki zastosowaniu w produkcie składników aktywnych, stymulujących przepływ limfy, ich regularne stosowanie skutkuje uzyskaniem efektu promienistej cery.  Jaki kosmetyk posiada wszystkie te cechy?

Postaw na serum

Serum to jeden z najbardziej skutecznych kosmetyków. Posiada właściwości, które doceniają użytkowniczki bez względu na wiek i stan cery czy rodzaj występujących problemów skórnych. − Serum to produkt o wysokiej koncentracji składników aktywnych. Jest elementem wzbogacającym codzienną pielęgnację skóry. Jego działanie jest najczęściej bardziej ukierunkowane oraz mocniej skoncentrowane niż w przypadku kremów – zaznacza Olga Kamińska. – Dla wszystkich kobiet chcących przywrócić swojej skórze promienistym wygląd idealnym rozwiązaniem jest Serum Oligo − Proteines Marines Biologique Recherche. Wyróżnia się ono wysokim stężeniem składników aktywnych oraz doskonałymi właściwościami energetyzującymi i rozjaśniającymi. Ponadto doskonale sprawdza się do pielęgnacji okolicy oczu − redukuje cienie oraz opuchnięcia. Dodatkowo ma bardzo niską zawartość kompozycji konserwującej, dzięki czemu produkt jest w pełni przyjazny dla skóry – dodaje ekspertka.

Wygląd zewnętrzny ma duże znaczenie dla większości kobiet. To, czy czują się dobrze same ze sobą ma ogromny wpływ na wszystkie aspekty ich życia – relacje z najbliższymi czy sukcesy zawodowe. Dzień Kobiet to dobry moment, aby przypomnieć im wszystkim, że warto o siebie dbać i poświęcać chociaż kilka minut dziennie na pielęgnację skóry, która szybko odwzajemni się promiennym blaskiem i pozwoli z szerokim uśmiechem przywitać wiosnę.

Biologique Recherche

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj