Aparaty słuchowe Phonak Marvel – najwyższa jakość dźwięku

Technologia Marvel marki Phonak została opracowana z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach aparatów słuchowych. Modele dostępne w BRANDvital, renomowanym sklepie medycznym zajmującym się dystrybucją urządzeń wspomagających słuch, wyróżnia doskonała jakość dźwięku, nowoczesny design i ponadprzeciętny komfort użytkowania. Dlaczego warto zdecydować się na aparat Phonak Marvel?

Inteligentne rozpoznawanie otoczenia akustycznego

Jedną z największych zalet aparatów słuchowych Marvel jest technologia inteligentnego rozpoznawania warunków akustycznych, w których aktualnie znajduje się użytkownik, i automatyczne dostosowanie do nich swoich ustawień. Dzięki systemowi operacyjnemu AutoSense OS 3.0, urządzenie zapewnia doskonałe słyszenie i rozumienie mowy w wielu specyficznych okolicznościach, np. podczas pobytu w gwarnej restauracji czy na ruchliwej ulicy, bez konieczności wytężania słuchu.

Dodatkowo platforma Marvel zapewnia najlepiej ocenianą jakość dźwięku strumieniowego. Oglądanie telewizji czy słuchanie muzyki dostarcza perfekcyjnych wrażeń słuchowych, dzięki czemu w pełni możemy cieszyć się ulubionymi aktywnościami.

Sprawdź aparaty słuchowe Phonak Marvel i inne modele w internetowym sklepie medycznym: https://esklep.brandvital.eu/

Naturalne słyszenie obuuszne

Twórcy aparatów słuchowych Phonak za cel postawili sobie umożliwienie osobom zmagającym się niedosłuchem odbiór otaczających dźwięków w taki sposób, jak osoby zdrowe. Zaowocowało to opracowaniem Obuusznej Technologii VoiceStream™, która pozwala na doskonałe słyszenie i rozumienie mowy nawet w najtrudniejszych warunkach, np. podczas silnego wiatru bądź w sytuacji, kiedy nie możemy ustawić się przodem do rozmówcy.

Dzięki funkcji VoiceStream™ w czasie rzeczywistym możliwy jest dwukierunkowy przekaz strumieniowy całego pasma sygnału audio. Korzystanie z dwóch aparatów pozwala naśladować sposób, w jaki mózg przetwarza dźwięki dochodzące do dwojga uszu. Usprawnia to nie tylko kontakty bezpośrednie, ale także rozmowę telefoniczną.

 Aparaty słuchowe Phonak Marvel - esklep.brandvital.eu

Łączność Bluetooth® z innymi urządzeniami

Aparaty słuchowe Phonak Marvel z pewnością docenią zwolennicy praktycznych rozwiązań ułatwiających codzienne funkcjonowanie. Możliwość bezprzewodowego połączenia aparatu słuchowego z telefonem sprawia, że to niewielkie urządzenie staje się wielofunkcyjnym gadżetem o ogromnych możliwościach.

Dzięki łączności Bluetooth® aparat Phonak Marvel może działać jak zestaw głośnomówiący, pozwalając na prowadzenie rozmów telefonicznych bez użycia rąk. Co więcej, powiadomienia dźwiękowe z telefonu mogą być odbierane przez aparat, dzięki czemu nie przegapimy żadnej wiadomości i połączenia. Cenna jest także opcja strumieniowania muzyki, e-booków czy ulubionych podcastów w najwyższej jakości dźwięku stereo.

Rewolucyjny mikrofon Roger™ – jeszcze lepsze słyszenie w hałasie

Aparaty słuchowe Phonak Marvel wyposażone są w mikrofony RogerDirect™, które świetnie spisują się w szczególnie trudnych warunkach akustycznych – kiedy rozmówca znajduje się w znacznej odległości bądź przebywamy w zatłoczonej sali, w której panuje pogłos. To dodatkowa technologia zwiększająca wydajność aparatu – redukuje zakłócenia i szumy zniekształcające odbierany dźwięk, dzięki czemu osoby z niedosłuchem mogą słyszeć w tak wymagającym otoczeniu dźwiękowym lepiej niż ludzie zdrowi.

Adaptacyjne algorytmy na bieżąco analizują poziom hałasu i dostosowują się do panujących warunków, co sprawia, że strumieniowany do aparatu dźwięk jest wyraźnie słyszalny nawet przez pacjentów z głębokim niedosłuchem.

Technologia AirStream™ – perfekcyjna jakość sygnału audio

Funkcja AirStream™ to rozwiązanie, które umożliwia przekaz sygnału z telewizora lub zestawu stereo bezpośrednio do aparatu słuchowego. Za pośrednictwem urządzenia TV Connector użytkownicy platformy Phonak Marvel mogą zatem oglądać telewizję, rozkoszując się krystalicznie wyraźnym dźwiękiem w taki sposób, jakby korzystali z zestawu słuchawkowego, przy czym wrażenia są znacznie lepsze!

Aparaty słuchowe Marvel to, bez wątpienia, propozycja dla wszystkich tych, którzy cenią innowacje i nie boją się szukać rozwiązań ułatwiających życie z niedosłuchem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj