3 luksusowe sanatoria w Polsce

3 luksusowe sanatoria w Polsce

W Polsce można znaleźć wiele luksusowych sanatoriów. Dedykowane są dla tych, którym zależy na regeneracji, komforcie oraz pięknym otoczeniu.

Bristol ART & Medical SPA w Busko-Zdroju

Dopracowany i przemyślany wystrój, zabiegi z wykorzystaniem luksusowych kosmetyków, wyrafinowane posiłki oraz sympatyczny personel – te i wiele innych czynników wpływają na to, że niektóre sanatoria w Polsce określane są mianem luksusowych.

Bristol ART & Medical SPA oferuje szeroki zakres usług, od kinezyterapii i fizykoterapii poprzez balneoterapię aż po hydroterapię i termoterapię oraz zabiegi rehabilitacyjne. Warto dodać, że ośrodek zlokalizowany jest w przepięknym parku, niedaleko centrum miasta.

Luksusowe sanatorium w województwie świętokrzyskim stanowi unikalne połączenie tradycji i nowoczesności. Umieszczone w budynku secesyjnej willi, zaskakuje komfortem i wyglądem wnętrz udekorowanych dziełami wielkich artystów. W sanatorium wykorzystywany jest unikatowy system jonizacji powietrza, który pomaga w leczeniu alergii i astmy oraz chorób krtani i gardła.

Sanatorium Uzdrowiskowe Solar SPA w Szczawnicy

To położone w Pieninach sanatorium mieści się w przepięknym parku uzdrowiskowym, tuż obok pijalni wód. Do Solar SPA mogą przybyć zarówno sami kuracjusze, jak i członkowie ich rodzin, którzy mogą skorzystać z tutejszego atrakcyjnego parku wodnego, gabinetu medycyny estetycznej czy też centrum SPA. Całe sanatorium mieści się w trzech luksusowych willach.

W Solar SPA można leczyć choroby: dróg oddechowych, reumatologiczne, ortopedyczno-urazowe, a także otyłość. Warto dodać, że panujący w Szczawnicy mikroklimat sprzyja leczeniu schorzeń układu ruchu.

Bursztyn SPA & Wellness w Bobolinie/Dąbkach

Bliskość morza, piaszczyste plaże, unikalny mikroklimat oraz rozciągający się wokół urokliwy park – to tylko kilka atutów sanatorium Bursztyn SPA & Wellness, do którego mogą przybyć nawet kuracjusze ze skierowaniem z Narodowego Funduszu Zdrowia (NFZ). Kilometr od ośrodka znajduje się jezioro Bukowo, obok którego mieści się przystań jachtowa oraz letnia szkoła windsurfingu.

Sanatorium Bursztyn SPA & Wellness specjalizuje się w rehabilitacji dedykowanej kobietom po mastektomii, a także w leczeniu chorób: narządu ruchu, układu oddechowego, układu krążenia, schorzeń neurologicznych, psychicznych, dermatologicznych, a także cukrzycy i padaczki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj