Ultraszybki laser pikosekundowy – spłyca blizny i poprawia koloryt skóry

Szpecące blizny potrądzikowe i przebarwienia na twarzy, nie wyglądają atrakcyjnie i często są maskowane przez kobiety grubą warstwą makijażu, co w dłuższej perspektywie nie wpływa dobrze na stan skóry. Znacznie lepszym rozwiązaniem, jest pozbycie się tego typu niedoskonałości natury dermatologicznej, korzystając z pomocy specjalistów medycyny estetycznej.

W opinii ekspertów z warszawskiej Kliniki Miracki, skutecznym sposobem eliminacji niepożądanych zmian skórnych, jest laser pikosekundowy PicoSure – na czym polega unikalna technologia zastosowana w tym nowoczesnym urządzeniu i jakich rezultatów można się spodziewać?

Technologia pikosekundowa – pozwala patrzeć w lustro z zadowoleniem

Laser PicoSure wykorzystuje wiązki światła o długości 755 nm i 532 nm. To innowacyjne urządzenie II generacji, dedykowane do nieinwazyjnego usuwania zmian barwnikowych na skórze. Bez problemu eliminuje rozległe przebarwienia posłoneczne, hormonalne (np. melasmę) oraz pozapalne, przywracając twarzy piękny, naturalny koloryt. Laser pikosekundowy pracuje niezwykle precyzyjnie i szybko, fenomenalnie radzi sobie również z redukcją głębokich i licznych blizn potrądzikowych, które stanowią przykrą pamiątkę po tej chorobie. Co więcej, nowatorska technologia sprawia, że przy użyciu lasera PicoSure, można również usunąć niechciany tatuaż (zarówno czarny, granatowy, jak i kolorowy i to bez pozostawiania blizn).

Co go wyróżnia spośród podobnych laserów tej klasy? Przede wszystkim niespotykany dotąd, ultrakrótki czas trwania impulsu, dzięki któremu procedura zabiegowa jest niemal bezbolesna i komfortowa dla pacjentki. Pierwsze rezultaty widoczne są po kilku tygodniach. Ilość zabiegów zależy od charakteru danej zmiany i jest konsultowana ze specjalistą podczas pierwszego spotkania (zdarza się, że przy łagodnych zmianach wystarczą już 1-2 sesje z użyciem lasera PicoSure, aby osiągnąć pożądany rezultat).

Jak wygląda zabieg usuwania blizn i przebarwień laserem pikosekundowym?

Laserowe usuwanie i redukcja blizn lub przebarwień systemem PicoSure, poprzedza wstępna konsultacja z lekarzem, podczas której ocenia on stan skóry pacjentki, poznaje jej oczekiwania, przeprowadza dokładny wywiad odnośnie ewentualnych przeciwwskazań do zabiegu i informuje o zaleceniach pozabiegowych, których należy przestrzegać. Następnie specjalista przystępuje do pracy i niechciane defekty zostają zniszczone pod wpływem działania wiązki laserowej (koloryt skóry ulega rozjaśnieniu, wyrównaniu i ujednoliceniu). Impulsy lasera pikosekundowego stymulują fibroblasty do wzmożonej produkcji nowego kolagenu, dzięki czemu pacjentka może zaobserwować wzmocnienie i zagęszczenie skóry w obszarze zabiegowym. Jeśli chodzi o zalecenia pozabiegowe, przez kilka tygodni należy unikać opalania i mocnych peelingów.

Wskazania do zabiegów laserem pikosekundowym – kogo zachwycą efekty?

Jeżeli chodzi o wskazania terapeutyczne, w przypadku tego rewolucyjnego urządzenia medycznego jest ich całkiem sporo. Zabiegi z użyciem lasera pikosekundowego PicoSure usatysfakcjonują kobiety, które chcą:

  • usunąć blizny na twarzy oraz ciele,
  • zlikwidować nieudane lub niechciane tatuaże (czarne i wielobarwne),
  • odmłodzić skórę (uzyskać efekt delikatnego liftingu),
  • zredukować drobne i płytkie zmarszczki
  • wygładzić nierówną strukturę skóry,
  • odmłodzić usta,
  • zmniejszyć widoczność rozstępów.

Wszystko to możliwe jest bez bólu, długiego okresu rekonwalescencji i licznych powikłań (laser pikosekundowy nie stwarza ryzyka przegrzania skóry). Jedynym częstym działaniem niepożądanym jest zaczerwienienie, które może utrzymywać się w rejonie zabiegowym przez kilka dni.

Zastanawiasz się nad usunięciem brzydkich blizn lub przebarwień posłonecznych na twarzy lub dowolnej partii ciała? Najważniejsze informacje na temat rewolucyjnych zabiegów laserem pikosekundowym PicoSure znajdziejsz na stronie internetowej: https://klinikamiracki.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj