Masz dość podrażnionej skóry po depilacji? Proponujemy najnowszą metodę usuwania owłosienia

Wrażliwe obszary ciała Z pewnością znane jest ci uczucie swędzącej, suchej i mocno podrażnionej skóry po goleniu. Najczęściej dzieje się tak po depilacji za pomocą zwykłych maszynek do golenia. To najszybsze rozwiązanie, z którego wciąż korzystają kobiety i mężczyźni. Jednak czasem już na drugi dzień włosy odrastają, a przy regularnej depilacji maszynkami grubość włosa zwiększa się. Lepsze efekty dadzą nam pasta cukrowa, wosk lub depilator, przy czym nie zawsze nasza skóra pozytywnie zareaguje na ich działanie.

Miejscami najbardziej wrażliwymi na depilację są pachy oraz okolice bikini. Jednak z doświadczeniami wiemy, że na podrażnioną skórę nie działają nawet kremy czy pianki do depilacji. Zwłaszcza jeśli regularnie się golisz, dodatkowo niszczysz naskórek ostrzem maszynki.

Kobiety pragną cieszyć się gładką i zadbaną skórą, bez śladów po goleniu. Najlepiej gdyby nie było żadnego włoska, a najwspanialej byłoby, gdyby w niechcianych miejscach włosy nie rosły wcale. Dzięki najnowszym rozwiązaniom technologicznym możemy to osiągnąć bez problemu. Rozwiązaniem jest epilacja laserowa.

Trwały efekt bez skutków ubocznych

Obecnie nie ma skuteczniejszej metody na usuwanie owłosienia niż epilacja laserowa. Nie wszyscy wiedzą, jak szerokie ma zastosowanie i jak spektakularne efekty daje jej użycie. Zacznijmy od wyjaśnienia pojęcia epilacja laserowa. Od tradycyjnej depilacji różni się techniką usuwania owłosienia. W klasycznej depilacji usuwamy tylko włos, natomiast macierz z odżywiającą włos brodawką pozostają w skórze. Z tego względu, włosy po kilku dniach czy tygodniach odrastają. Za pomocą epilacji laserowej usuwamy włos z macierzą w momencie jego wzrostu. Tylko wtedy możemy liczyć na trwałe efekty depilacji.

Najskuteczniejszym typem lasera, który stosowany jest w coraz większej ilości salonów kosmetycznych i gabinetów lekarskich jest laser diodowy The Epi Lab. Do jego największych zalet należą:
– system ABS – eliminuje ryzyko poparzeń;
– dwie długości fal 810 nm oraz 950 nm – laser dociera bardzo głęboko;
– potrójny system chłodzenia – gwarantuje bezbolesność zabiegów;
– system ogniskowania TAPER – możliwość wykonywania zabiegów przez cały rok.

Jeżeli chcesz pozbyć się niechcianego owłosienia trwale i bezpiecznie, najlepszym rozwiązaniem będzie epilacja laserowa. Co więcej, laser The Epi Lab jest bezpieczny dla każdego typu skóry, a zabiegi możemy wykonywać o każdej porze roku, nie tylko jesienią i zimą. Postaw na innowację i ciesz się gładką skórą bez podrażnień!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj