Liposukcja ud – sposobem na piękny wygląd

Liposukcja ud jest w dzisiejszych czasach niezwykle popularnym zabiegiem chirurgii plastycznej. Uda stanowią miejsce, z którego bardzo trudno pozbyć się nadmiernej tkanki tłuszczowej, nawet jeśli właściwie zadba się o zbilansowaną dietę i regularne ćwiczenia. Zastosowanie liposukcji może w tym przypadku przynieść bardzo zadowalające rezultaty. Kiedy warto wykonać zabieg i w jaki sposób należy się do niego przygotować? Z usług jakich gabinetów warto skorzystać?

  1. Liposukcja ud – kiedy warto ją wykonać?
  2. Liposukcja ud w Medifem

Liposukcja ud – kiedy warto ją wykonać?

Wykonanie zabiegu polecane jest w szczególności paniom, które posiadają nadmiar tkanki tłuszczowej na wewnętrznej stronie ud. Jest to sytuacja o tyle niekomfortowa, że może skutkować powstawaniem odparzeń podczas wykonywania codziennych czynności. Przed poddaniem się zabiegowi, wymagane będzie wykonanie kilku badań, takich jak morfologia krwi, poziom glukozy lub wskaźniki krzepnięcia. Nie zawsze bowiem istnieje możliwość skorzystania z takiej formy zabiegu. Dotyczy to przede wszystkim osób cierpiących na zaburzenia krzepliwości, cukrzycę, nadciśnienie tętnicze i ropne infekcje skóry. Liposukcja ud polega na wykonaniu niewielkich nacięć, przez które wprowadza się cienką rurkę. To właśnie za jej pomocą rozbijane są złogi tłuszczu, który następnie jest odsysany. Zazwyczaj stosowane jest znieczulenie ogólne, jednak lekarz anestezjolog może zadecydować, że tego typu rozwiązanie nie jest możliwe. W takim przypadku istnieje jednak możliwość skorzystania ze znieczulenia przewodowego.

Należy mieć na uwadze fakt, iż liposukcja jest zabiegiem inwazyjnym. Oznacza to, że powrót do pełni zdrowia może potrwać pewien okres czasu. Po przeprowadzeniu zabiegu pacjent może odczuwać dolegliwości, być obolały i posiniaczony. Zaleca się noszenie specjalnego ubrania uciskowego, za pomocą którego można złagodzić ból i opuchliznę. Przez okres pierwszych kilku tygodni nie należy również podejmować zbyt dużego wysiłku fizycznego. Z upływem czasu negatywne objawy zaczynają znikać i pojawiają się pierwsze efekty zabiegu. Liposukcja ud najbardziej widoczne rezultaty przynosi po upływie 6 miesięcy do roku, od dnia wykonania zabiegu. Uda stają się wówczas wyraźnie szczuplejsze oraz nabierają ładniejszego kształtu. Usunięcie komórek tłuszczowych w tym miejscu sprawia również, że osoba, która poddała się zabiegowi nie przybierze na wadze w tej samej części ciała. Zalecane jest jednak zdrowa dieta oraz ćwiczenia, pozwalające utrzymać estetyczną sylwetkę.

Liposukcja ud w Medifem

Wszelkie zabiegi medycyny estetycznej warto wykonywać w sprawdzonych placówkach. Ingerencja w ludzki organizm wymaga bowiem posiadania specjalistycznej wiedzy i umiejętności, popartych wieloletnią praktyką. Liposukcja ud w Medifem będzie najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich osób, pragnących przeprowadzić zabieg w komfortowych i przede wszystkim bezpiecznych warunkach. W każdym przypadku do wykonania zabiegu wykorzystywany jest wysokiej jakości sprzęt. Dzięki czemu uzyskać można niezwykle zadowalające rezultaty, które w pełni satysfakcjonują korzystających z liposukcji pacjentów. Pacjenci mogą opuścić klinikę jeszcze tego samego dnia po wykonaniu zabiegu. Wykwalifikowana kadra stanowi gwarancję powodzenia całej procedury. Zabieg liposukcji to dobre rozwiązanie dla wszystkich osób zmagających się ze zbyt dużą ilością tkanki tłuszczowej w tym obszarze ciała. Atrakcyjny wygląd to również dobre samopoczucie każdego dnia. Warto zadbać o siebie i swoje zdrowie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj