Gdzie mogę wykonać korekcję powiek dolnych?

Wielu kobietom plastyka powiek dolnych kojarzy się z poważną operacją. Zupełnie niesłusznie. Wprawdzie to nie lunchowy zabieg jak zastrzyk z botoksu, po którym nie ma najmniejszego śladu, ale nie musisz też chować się po niej przez wiele tygodni w domu. Dla kogo jest najlepszym zabiegiem? Zdecydowanie dla kobiet z widocznym nadmiarem skóry lub workami pod oczami. Niezależnie od ich wieku, bo ten problem może dotyczyć zarówno pięćdziesięciolatki, jak i dwudziestolatki.

Plastyka powiek dolnych świetnie sobie z nim radzi, nie jest jednak skuteczna w przypadku sińców pod oczami. Przy widocznych zasinieniach dużo lepsze efekty dają inne zabiegi, na przykład wypełniacze z kwasem hialuronowym. Zawsze jednak najlepiej skonsultować się z doświadczonym lekarzem, który doradzi odpowiedni do danego problemu zabieg. Takich specjalistów znajdziesz między innymi w Linea Corporis.

Czego można się spodziewać po zabiegu?

Plastyka powiek dolnych to szybki zabieg, bo trwa między pół godziny a godziną. Często jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym i już po dwóch, trzech godzinach można opuścić klinikę. Jednak przez kilka dni po zabiegu skóra może być obrzęknięta i zasiniona. Może pojawić się też lekkie łzawienie czy pieczenie. Dlatego nie jest to zabieg stricte lunchowy (mimo że tyle trwa), bo do codziennej aktywności można powrócić zazwyczaj po okołu tygodniu. Zwłaszcza, że przez pierwsze pięć dni po zabiegu pozostają szwy, które są usuwane na wizycie kontrolnej. Więcej o samym zabiegu możesz przeczytać tutaj: https://www.lineacorporis.pl/operacje-plastyczne-dla-kobiet/plastyka-powiek. Warto pamiętać, że dobrze wykonana plastyka powiek dolnych daje przeważnie trwałe efekty. Dlatego rozważ ją, gdy masz nadmiar skóry w okolicy powiek, zamiast inwestować w kosztowne zabiegi medycyny estetycznej, które mogą dawać mało widoczne rezultaty.

Gdzie najlepiej wykonać korektę dolnych powiek?

Wybierając klinikę upewnij się, że pracują w niej doświadczeni lekarze chirurgii plastycznej. Takich znajdziesz m.in. w Linea Corporis. To bardzo ważne, bo źle wykonana plastyka powiek dolnych w najlepszym wypadku nie przyniesie oczekiwanych rezultatów, w najgorszym może doprowadzić do poważnych powikłań, jak uszkodzenie nerwów. Lepiej też wybrać klinikę, która specjalizuje się wyłącznie w zabiegach chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej, niż szpital, który robi takie zabiegi przy okazji. Będziesz mieć wtedy pewność, że zabiegi estetyczne, takie jak plastyka powiek dolnych, są w nim wykonywane regularnie, dzięki czemu sam jej przebieg, pobyt w klinice czy wizyty kontrolne przebiegną niezwykle sprawnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj