Dentysta – przyjaciel człowieka w każdym wieku

Na uzyskanie ładnego uśmiechu nigdy nie jest za późno. Systematyczne dbanie o zdrowie zębów i jamy ustnej zalecane jest już od pierwszych dni życia człowieka, jednak jeśli z jakichś powodów obowiązek ten został zaniedbany, pomóc może wykwalifikowany dentysta.

  1. Dentysta dla dużych i małych
  2. Protetyka dentystyczna
  3. Implanty – trwałe rozwiązanie braków w uzębieniu

Z usług dentysty w Radomiu mogą skorzystać zarówno małe dzieci, u których pojawiły się pierwsze ząbki, jak i ludzie dorośli lub w podeszłym wieku, którzy utracili swoje zęby i chcą odzyskać ładny uśmiech. Dentysta Radom jest przygotowany na przyjęcie każdego pacjenta.

Dentysta dla dużych i małych

Wykonywanie systematycznych przeglądów uzębienia powinno być podstawą profilaktyki zdrowia jamy ustnej. Jednak mimo jej zachowania niekiedy konieczne jest usunięcie próchnicy czy wykonanie wypełnienia – to podstawowe usługi, które świadczy dentysta w Radomiu. Pacjenci mogą skorzystać również z takich zabiegów jak piaskowanie zębów, pozwalające usunąć przebarwienia powstałe na skutek, np. picia kawy lub palenia papierosów; skaling, czyli usuwanie kamienia nazębnego, a także lakowanie bruzd lub lakierowanie zębów.

 Implanty Radom

Protetyka dentystyczna

Dużym problemem dla wielu pacjentów jest uzupełnienie braków w uzębieniu. Z powodu ich wystąpienia pacjenci często mają kompleksy, a dodatkowo zaczynają się u nich pojawiać inne problemy z uzębieniem, jak obracanie się zębów zlokalizowanych w pobliżu ubytku. Remedium na te problemy jest protetyka Radom – dział stomatologii, który zajmuje się uzupełnianiem braków w uzębieniu i odbudową ukruszonych zębów. Protetycy zajmują się nie tylko tworzeniem i dopasowywaniem protez zębowych, ale również zakładaniem koron i mostów, licówek czy wkładów inlay/onlay lub koronowo-korzeniowych.

Implanty – trwałe rozwiązanie braków w uzębieniu

Coraz większym powodzeniem wśród pacjentów cieszy się implantologia. Decydując się na implanty Radom jest dobrym miejscem do ich założenia, ponieważ właśnie tam swoją siedzibę ma renomowany gabinet stomatologii, specjalizujący się m.in. w tej dziedzinie stomatologii. Implant zębowy jest rozwiązaniem stałym i bardzo wygodnym. Nie może być ono jednak stosowane u każdego pacjenta, dlatego przed rozpoczęciem procedury wszczepienia implantów, dentysta dokonuje ogólnej oceny stanu zdrowia miejsca, w którym ma być zlokalizowany implant, oraz całej jamy ustnej. W ten sposób możliwe jest znaczne zwiększenie bezpieczeństwa zabiegu, a co za tym idzie, również uzyskanie oczekiwanego efektu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj